„Royal Ascot“ trečia diena: „Stradivarius“ iškovojo trečią aukso taurę iš eilės, o „Found“ sūnus laimi „Chesham“

Trečioji lenktynių popietė „Royal Ascot“ vyko lietaus permirkusioje trasoje, kuri oficialiai laikoma minkšta, tačiau tai nesutrukdė „Stradivariui“ iškovoti trečią pergalę iš eilės 1 grupės aukso taurėje.Treniruojamas Johno Gosdeno ir jojo Frankie Dettori, Stradivarius Karališkajame susitikime iškovojo savo ketvirtąją karjeros pergalę, o 2017 m. laimėjo Karalienės vazą.
6 metų „Sea The Stars“ žirgas prisijungia prie Sagaro (1975, 1976, 1977) ir trigubai laimėjo Aukso taurę, o tik keturis kartus įmušęs Yeatsas (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) laimėjo du su puse. mylios lieka demonstravimo daugiau.
Įpusėjus didžiąją 2 1/2 mylios kelionės dalį, Dettori pasuko Stradivarius keturiais pločiais, atvažiuodamas į paskutinę atkarpą.Užtikrintas važiavimas tiesiosios pradžioje Stradivarius iškart reagavo į Dettori raginimą paskutinėje atkarpoje ir atsitraukė laimėti įspūdingu 10 atkarpų skirtumu.
Šie skaičiai patvirtino nuotraukas iš vizualiai stulbinančio Stradivarius pasirodymo ir iškovojo trečią Aukso taurę iš eilės.Rodydamas savo įprastą pagreitį, nepaisant lėto kelio, Stradivarius maratono kelionę įveikė per 39,93 sekundės per paskutinius tris atkarpas, o didžiausias greitis buvo 35,3 mylios per valandą.Priešingai, kitas geriausias Nayef kelias buvo 42,50 sekundės per paskutinius tris vagas, važiuojant linija 30,8 mylių per valandą greičiu.
„Kad žirgas tai padarytų, Sagaro treniravo puikus mano draugas Francois Boutinas, o jojo Lesteris Piggottas“, – sakė Gosdenas.„Pamenu, stebėjau visas jo lenktynes ​​ir jis buvo kažkas.Yeatsas buvo fenomenas.Tai, kad tame skliaustelyje paminėtas arklys, yra tai, ko reikia.Mes labai didžiuojamės, kad laimėjome lenktynes ​​tris kartus ir tai puiku savininkui augintojui Bjornui Nielsenui.Jis yra aistringas savo veisimui ir kumelėms.Jis bandė išvesti Derbio nugalėtoją, bet turi labai gerą Aukso taurės žirgą.Jam tai giliai pasitenkina, kaip ir mums – gaila, kad šiandien negali čia būti.
Dettori, dabar aštuonis kartus laimėjęs Auksinę taurę (Lesteriui Piggottui priklauso rekordinis aukso taurės laimėjimų skaičius – 11), sakė: „Puiku.Aš buvau apie lietų;jie daug kalbėjo apie Martyno Meade'o arklį [techniką], tai kėlė susirūpinimą, ir iš tikrųjų jis mane labai nustebino, nes jis kaip karštas peilis perėjo per sviestą.Visus apėmė keturi, tada nustebau, kad neturėjau kam iššaukti.Visada būna baisu, kai prieini prie vagos žymeklio, ar paimsi, ar ne, bet jis tai padarė ir pasitempė 10.
Virtuoziškas Stradivarijaus pasirodymas, nes jis tapo tik trečiuoju žirgu istorijoje, laimėjusiu Aukso taurių hat-trick'ą!#RoyalAscot pic.twitter.com/ytlfPfWp9c
Pirmosiose dienos lenktynėse Highland Chief laimėjo 10 vartų „Golden Gates Handicap“, kad žokė Rossa Ryan tapo pirmąja karališka nugalėtoja.Tai taip pat buvo pirmoji „Royal Ascot“ sėkmė treniruočių partnerystėje, kurią leido BHA nuo tada, kai lenktynės buvo atnaujintos birželio 1 d., kai Paulas ir Oliveris Cole buvo atsakingi už „Highland Chief“ valdymą.Paul Cole išmokė 21 Royal Ascot nugalėtoją, kuris buvo vienintelis atsakingas už mokymo licenciją.
Kalbėdamas apie tai, kad dabar licenciją dalijasi su savo tėvu Paulu, Oliveris pasakė: „Kaip sakoma, jei ji nesugedusi, kam bandyti ją taisyti?Turime gerų žirgų ir mums labai pasisekė, kad juos turime.
„Deja, mano tėvas šiandien yra geriausio draugo [Ben Leigh] laidotuvėse, todėl jis neatvyko.Šiandien jam pasakiau, kad laimėsime Askoto nugalėtoją.
Jocėjus Jamesas Doyle'as iškovojo savo trečiąjį savaitės nugalėtoją, puikiai įnešdamas Rogerio Variano treniruotą Mountain Angel į vidų ir patogiai įveikdamas antrąsias dienos lenktynes, į sąrašą įtrauktas Wolferton Stakes daugiau nei 10 varų.
Kalbėdamas apie tokią savaitę, kokia jam buvo iki šiol, Doyle'as sakė: „Jūs turite ja mėgautis.Akivaizdu, kad tai šiek tiek, na labai, skiriasi nuo to, prie ko mes čia įpratę.Vakar vakare žiūrėjau pakartojimus ir viskas atrodė tylu.Smagu važiuoti nugalėtoju, norint šiek tiek pagyvinti!Deja, aš nesu Frenkis, bet malonu čia stovėti!
Jockey Jimas Crowley mėgsta prisiminti karališkąjį Askotą ir užfiksavo savo penktąjį savaitės laimėtoją, kai Molatamas po ilgalaikio mūšio nusileido G3 Jersey Stakes per septynis vartus per pusę ilgio nuo Egipto monarcho.Tai buvo trenerio Rogerio Variano dublis, o kaip ir visi keturi ankstesni Crowley nugalėtojai šią savaitę, Molatham priklauso Hamdanui Al Maktoumui, kuriam Crowley liko žokėjas.
„Aš turėjau šešis „Royal Ascot“ nugalėtojus“, - sakė Crowley.„Tačiau aš nesiskundžiu.Kai esi žokėjus, pasiimi vieną susitikimui, todėl gauti penkis yra puiku.Man labai pasisekė, kad jodinėjau tokiais gražiais žirgais ir dėl tokios didelės operacijos.
Ketvirtosiose dienos lenktynėse karališkosios kilmės dokumentai buvo pateikti sąraše Chesham Stakes: pirmasis Triumfo arkos kumeliukas (2016 m.), Veisėjų taurės laimėtojas (2015 m.) ir multimilijonierius Foundas pateko į Karališkąjį Askotą. nugalėtojo ratas su 2 1/2 ilgio pergale.2 metų sūnų iš War Front, Battleground'ą važinėjo Ryanas Moore'as treneriui Aidanui O'Brienui.
„Mūšio laukas yra jaudinantis arklys – jis gali būti bet kuo“, – sakė O'Brienas.„Jis galėtų būti vienas iš liepos mėnesio susirinkimo arba Nacionalinių akcijų.Įsivaizduočiau, kad jis išliks gerai ir tikriausiai kilometras bus jo kelionė.Found turi pusantros mylios, bet jis yra karo fronte ir tai turi didelę įtaką greičiui.
Mūšio laukas buvo sukurtas būti ypatingas – ir jis atrodė kaip tik Chesham Stakes

Paskelbimo laikas: 2021-03-03