Karališkoji Askoto 3 diena: Stradivaris siautėjo trečią kartą iš eilės Aukso taurės varžybose, Foundo sūnus laimi Chesham

Trečioji „Royal Ascot Racing“ popietė vyko trasoje, kuri oficialiai buvo priskirta prie lietingų, tačiau tai nesutrukdė „Stradivariui“ toliau žaisti pirmoje „Gold Cup“ grupėje.Laimėjo trečią kartą.Treniruodamas Johną Gosdeną (John Gosden), Frankie Dettori (Stradivarius) jojantis Frankie Dettori (Stradivarius) pasiekė savo ketvirtąją pergalę karjeroje Karališkojoje konferencijoje, 2017 m. jis laimėjo karalienės vazą.
Šešerius metus vykusiose „Ocean Star“ žirgų lenktynėse su Sagarro (1975, 1976, 1977) laimėjo trigubą aukso taurę, o tik keturis kartus pelnęs Yeatsas (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) įveikė dvi su puse mylios. .Pasilikite daugiau pasirodymų.
Didžiąją 2 1/2 mylios kelionės dalį Dettori, važiavęs pusiaukelėje, pasuko savo Stradivarius į keturių taktų eiseną į paskutinę atkarpą.Stradivarius buvo kupinas pasitikėjimo tiesiųjų lenktynių pradžioje.Jis iš karto sureagavo į Dettori ragintą paskutinį turą ir laimėjo čempionatą 10 smūgių.
Šie skaičiai patvirtina įspūdingo Stradivarius pasirodymo nuotraukas, kurios lėmė trečią Aukso taurę iš eilės.Nepaisant lėto grunto, Stradivaris vis tiek demonstravo įprastą įsibėgėjimo gebėjimą.Paskutiniuose trijuose drakonuose maratonas buvo įveiktas per 39,93 sekundės, o didžiausias greitis paskutiniame drakone buvo 35,3 mylios per valandą.Priešingai, kitas geriausias Najefo kelias yra 42,50 sekundės per paskutinius tris posūkius ir kerta finišo liniją 30,8 mylių per valandą greičiu.
Gorsdonas sakė: „Norėdamas tai padaryti, turiu omenyje, kad Sagarro treniravo geras mano draugas Francois Boutinas, o jį treniravo Lesteris Piquet (Lesteris Piggottas).„Prisimenu, kad stebėjau visas jo lenktynes.Jis yra vienas dalykas.Yeatsas yra reiškinys.Paminėkite, kad arklys yra viskas tame skliaustelyje.Labai didžiuojamės laimėję tris lenktynes., Tai puikiai tinka savininko veisėjui Bjorn Nielsen (Bjorn Nielsen).Jis yra aistringas savo veisimui ir veisimui.Jis sunkiai dirbo, kad veistų Derbio čempionus, bet jis turi labai gerą Auksinės taurės žirgą.Jam tai bus labai patenkinta ir jam, ir mums - gaila, kad jis šiandien negali čia būti.
DeTori, dabar aštuonis kartus laimėjęs Auksinę taurę (Lesteris Piggottas turi rekordą, kai Aukso taurę laimėjo 11 žmonių), sakė: Aš nerimauju dėl lietaus.Jie dažnai kalba apie Martyno Meade'o arklį [techniką], tai kelia nerimą, jis mane tikrai nustebino, nes jis tikrai per sviestą perėjo kaip karštas peilis.Leidau visiems aprėpti šiuos keturis žmones, o paskui nustebau, kad niekas negali man iššūkio.Nesvarbu, ar paimsi, ar ne, iki Furlongo ženklo visada laukia baisus momentas, bet jis tai padarė ir ištempė 10 pėdų.“
Stradivarijaus įgūdžiai puikūs, nes jis tapo trečiuoju žirgu istorijoje, laimėjusiu tik aukso taurę.#RoyalAscot pic.twitter.com/ytlfPfWp9c
Pirmosiose dienos lenktynėse „Highland Chiefs“ laimėjo 10 pėdų ilgio „Golden Gates“ kliūčių ruožą ir laimėjo pirmąjį karališkąjį čempionatą žokėjai Rossa Ryan.Nuo žaidimo atnaujinimo birželio 1 d., tai taip pat pirmoji sėkmė Royal Ascot treniruočių partnerystėje, kurią leido BHA, kai Paulas ir Oliveris Cole'ai turi reikalų su Highland Chiefs.Paul Cole buvo vienintelis atsakingas už mokymo licenciją ir apmokė 21 Royal Ascot nugalėtoją.
Kalbėdamas apie tai, kad dabar dalijasi licencija su savo tėvu Paulu, Oliveris pasakė: „Kaip išsiplėtoja išraiška, jei ji nėra sunaikinta, kam ją taisyti?Turime gerų žirgų ir mums pasisekė, kad juos turime.
„Deja, mano tėvas šiandien dalyvavo savo geriausio draugo laidotuvėse [Ben Lee], todėl jis neatvyko.Šiandien jam pasakiau, kad maniau, kad laimėsime Askoto čempionatą.
Žokėjus Jamesas Doyle'as šią savaitę laimėjo trečiąjį čempionatą.Jis puikiai atsiuntė į savo širdį Rogerio Variano išmokytą kalnų angelą, kad jis galėtų patogiai dalyvauti dieną.Antrasis žaidimas buvo Wolferton Stakes (Wolferton Stakes) su daugiau nei 10 vartų.
Apie savo ligšiolinę savaitę Doyle'as sakė: „Turite tuo mėgautis.Akivaizdu, kad tai skiriasi nuo to, ką darėme anksčiau.Vakar vakare žiūrėjau pakartojimą ir atrodė, kad viskas tyliau.Važiavimo nugalėtojas stengėsi, kad viskas įvyktų.Puiku būti ryškiam!Deja, aš nesu Frenkis, bet čia stovėti puiku!“
Jockey Jimas Crowley mėgavosi nepamirštama Royal Ascot patirtimi.Po vykstančio mūšio Molatamas nusileido Egipto monarcho G3 marškinėliams.7 Per pusę ilgesnio ilgio jis užfiksavo penktąjį savaitės nugalėtoją.Treneriui Rogeriui Varianui (Rogeriui Varianui) tai yra dviguba premija.Kaip ir visi keturi geriausi Crowley šios savaitės čempionai, „Molatham“ priklauso Hamdanui Al Maktoumui, o Crowley buvo paskirtas žokėju.
Crowley pasakė: „Turiu šešis „Royal Ascot“ nugalėtojus.„Nors priekaištų neturiu.Kai esi žokėjus, dalyvauji susirinkime, todėl puiku gauti penkis.Man labai pasisekė, kad galiu jodinėti ant tokio puikaus žirgo, atlikti tokį didelį pratimą.
Ketvirtose dienos lenktynėse „Royal Blood“ laimėjo į sąrašą įtrauktą Chesham Grand Prix: triumfo arkos čempionas (2016 m.), Eržilo taurės čempionas (2015 m.) ir pirmasis milijonieriaus atrastas ponis Įstojo į ratą, kuriame „Royal Ascot“ laimėjo su nugalėtoju. 2 1/2 ilgio.Battleground yra 2 metų karo belaisvio sūnus.Jį važinėjo Ryanas Moore'as ir tapo trenerio Aidano O'Brieno motociklininku.
O'Brienas sakė: „Mūšio laukas yra jaudinantis arklys.Jis gali būti bet kas“.„Jis gali būti liepos mėnesio susirinkimo narys arba nacionalinių interesų narys.Manau, kad jis išliks geros formos., Gal jo kelionė pasieks mylią.Nustatyta, kad jis nuėjo pusę mylios, tačiau buvo priešais mūšio liniją, o tai turėjo didelės įtakos greičiui.